Dołącz do naszego zespołu

Proces rekrutacji

Podczas procesu rekrutacji kandydatów do pracy w naszej firmie stawiamy na jasną komunikację. Kładziemy nacisk na precyzyjną informację o szczegółach naszej oferty oraz zakresie obowiązków. Aplikując do nas możesz być pewny, że Twoje CV zostanie uważnie przeczytane. Jeśli Twoje kompetencje okażą się dla nas wartościowe, zaprosimy Cię na spotkanie. W trakcie procesu rekrutacyjnego możemy poprosić kandydata o przedstawienie swojego portfolio. To bardzo dobry moment na zaprezentowanie swoich umiejętności oraz poinformowanie nas o Twoich dokonaniach zawodowych.

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży reklamy Google

Opis Stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za aktywną sprzedaż oraz doradztwo w zakresie reklam Google (pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych).

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz opieka posprzedażowa nad Klientami,
  • Dbanie o utrzymanie dobrych relacji z Klientami,
  • Negocjowanie oraz przygotowywanie nowych warunków umów dla Klientów,
  • Analiza potrzeb Klienta,
  • Odpowiadanie na zapytania ofertowe Klientów,
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • Umiejętności budowania kreatywnej argumentacji sprzedażowej,
  • Zorientowania na cel, umiejętności pracy w zespole, entuzjazmu i zaangażowania,
  • Mile widziane doświadczenie w branży reklamy internetowej i sprzedaży,
  • Mile widziana znajomość zagadnień z branży marketingu internetowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników, (stała pensja + system prowizyjny),
  • Interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Lidera sprzedaży,
  • System szkoleń wewnętrznych,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych,
  • Dla chętnych praca w sobotę za podwójną stawkę,
  • Po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej z domu (służbowy laptop),

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio na adres biuro@seomotive.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).