Biuro Obsługi Klienta

tel. +48 48 386 83 33
biuro@seomotive.pl

Dział Techniczny

tel. +48 48 386 83 32
biuro@seomotive.pl

Dział Księgowości

tel. +48 48 386 83 31
biuro@seomotive.pl

Jakość Obsługi - Paweł Siadaczka

tel. +48 48 386 83 91
psiadaczka@seomotive.pl

Usługi Google

tel. +48 48 386 83 23
biuro@seomotive.pl

Strony www

tel. +48 48 386 83 24
biuro@seomotive.pl

Ochrona wizerunku Klienta (PR)

tel. +48 48 386 83 25
biuro@seomotive.pl

Inspektor Danych Osobowych - Mateusz Ratajczyk

tel. +48 48 386 83 92
mratajczyk@seomotive.pl

Certyfikowani Specjaliści Google

Bartosz Piasecki

tel. +48 48 627 29 99
kom. +48 579 071 729
bpiasecki@seomotive.pl

Filip Szaumkesel

tel. +48 48 386 82 67
kom. +48 602 307 810
fszaumkesel@seomotive.pl

Daria Zawada

tel. +48 48 386 83 27
kom. +48 883 306 219
dzawada@seomotive.pl

Sławomir Jułga

tel. +48 48 386 82 95
kom. +48 883 303 223
sjulga@seomotive.pl

Monika Sieklicka

tel. +48 48 386 83 27
kom. +48 602 302 340
msieklicka@seomotive.pl

Mateusz Chojnowski

tel. +48 48 627 29 98
kom. +48 883 339 506
mchojnowski@seomotive.pl

Tomasz Kaczmarek

tel. +48 48 386 81 67
kom. +48 883 308 349
tkaczmarek@seomotive.pl

Paweł Siadaczka

tel. +48 48 386 83 91
psiadaczka@seomotive.pl

Dane rejestrowe firmy:

SEOmotive Agencja Interaktywna S.C.
ul. Bielicha 5B
26-600 Radom
NIP : 7962970691
KRS : 36356459

Konto do wpłat:

ING Bank Śląski
Kod SWIFT: INGBPLPW
PL 13 1050 1520 1000 0092 2158 3983