Satysfakcja lub zwrot kosztów!

Niezależnie czy wybierzesz pozycjonowanie wizytówki Google Moja Firma (Mapy Google), pozycjonowanie organiczne SEO czy też AdWords masz pewność, że Twoja Firma znajdzie się w czołówce.

Dzięki sztabowi specjalistów ds. pozycjonowania masz pewność, że płacisz za gwarantowany efekt.
Jesteśmy prawdopodobnie jedyną agencją interaktywną w Polsce, która daje gwarancje obecności w wyszukiwarce Google.

Eksperckie Certyfikaty Google

Specjaliści Agencji SEOmotive już czwarty rok z rzędu otrzymują od Google różnego rodzaju certyfikaty potwierdzające specjalistyczną wiedzę z zakresu marketingu z użyciem wyszukiwarki Google, Analytics oraz YouTube. Sprawdź nasze certyfikaty.

Program „Bezpieczny Klient”

Wraz z innymi agencjami interaktywnymi współtworzymy program „Bezpieczny Klient”. Program ma na celu ochronę klienta przed nieuczciwymi praktykami firm, które nie stosują się do wytycznych określonych w regulaminie Google.

Program ten został wdrożony między innymi dzięki naszym klientom, którzy spotkali się z próbami wyłudzenia pieniędzy, groźbami usunięcia z Google, czy też wystawieniem faktury bez pokrycia w umowie.

Sprawdź co o nas piszą

Nie jesteśmy firmą anonimową - praktycznie w każdym możliwym miejscu o nas piszą. Nie boimy się opinii naszych klientów - jesteśmy pewni swoich kompetencji.

Sprawdź nas! Wpisz w Google: „seomotive opinie” lub kliknij tutaj i przekonaj się sam!