Google Moja Firma

Czy wiesz, że Twoja firma może być w Google za darmo?

Usługa Google Moja Firma, potocznie nazywana wizytówką lub czerwoną pinezką to jedna z najbardziej popularnych metod wyszukiwania firm w Internecie.

Każdy przedsiębiorca może zgłosić swoją firmę do oznaczenia w wyszukiwarce Google Mapy zupełnie bezpłatnie. Najlepsze firmy w branży wyświetlają się w czołowej trójce, na pierwszej stronie wyszukiwarki Google!

Google Moja Firma

Chcesz, żeby Twoja Firma była na pierwszej stronie?

Wyświetlanie Firm w TOP3 nie jest dziełem przypadku. Kolejność wyszukiwania firmy zależy od wielu czynników. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu masz pewność, że to właśnie Twoja Firma stanie na podium!

Widoczne efekty do 28 dni - statystyki przykładowej firmy.

Statystyki wizytówki Google

Statystyki wizytówki Google

Przykładowe efekty po 3 miesiącach

Statystyki wizytówki Google
Statystyki wizytówki Google
Statystyki wizytówki Google
Statystyki wizytówki Google

Dlaczego jest to potrzebne Twojej firmie?

97% internautów szukając firm zaczyna od Google. 9 na 10 osób nigdy nie przechodzi na drugą stronę. Nie ma Cię na pierwszej stronie? Klient znajdzie się w rękach konkurencji.

Kompetencje potwierdzone certyfikatem!

Certyfikat Google AdWords to nie byle co. Agencja SEOmotive już trzeci rok z rzędu otrzymuje od Google certyfikat potwierdzający ekspercką wiedzę z zakresu marketingu z użyciem wyszukiwarki Google.
Sprawdź nasze certyfikaty!

certyfikat Google

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli wizytówka Google jest za darmo, to za co ja płacę?

Wizytówkę Google Moja Firma każdy może założyć za darmo. Płatność obejmuje jej pełną obsługę oraz pozycjonowanie. Dzięki nam masz pewność, że twoja firma znajdzie się na pierwszej stronie.

Uwaga!

Czy zdarzyło Ci się, że „dzwonił ktoś z Google”?
Jeżeli tak, to prawie na pewno próbuje Cię ktoś oszukać. Pracownik Google zadzwoni do Ciebie tylko w jednym przypadku: jeżeli sam o taki kontakt poprosisz.

Czy zdarzyło Ci się usłyszeć: „Jak nie zapłacisz to usuniemy Cię z Google?”
Pamiętaj – nikt nie może usunąć wizytówki Google Moja Firma (oprócz Ciebie). To Ty jesteś właścicielem swojej Firmy i Ty jesteś właścicielem swojej wizytówki.